Апарт-отель ❘ Студия дизайна интерьера Mira Architects

Апарт готель Лавештрассе

Апарт-готель, розміщений в будівлі з дуже красивим фасадом на вулиці Лавештрассе в Ганновера (Німеччина).

Про проєкт

Наш замовник вже має один апарт-готель прямо поруч з будівлею, для якої розроблявся проєкт. Тривалий період карантину показав, що такий формат готелів користується непоганим попитом – люди, що подорожують по роботі, можуть користуватися зоною вітальні та власною кухнею, адже кафе, ресторани та інші громадські заклади закриті. 

Так, нашим замовником було прийняте рішення розширювати мережу. І так розпочалася наша робота над новим апарт-готелем на Лавештрассе.

Заказчик:
частное лицо
Категория:
жилые интерьеры, коммерческие интерьеры
Размещение:
г. Ганновер, Германия
Площадь:
750 м2
Статус:
в процессе реализации

Що ми робили:

  • Дизайн
  • Альбом архітектурних креслень
  • Технічне завдання для виготовлення індивідуальних меблів
  • Підбір оздоблювальних матеріалів, меблів, обладнання
  • Супровід реалізації проекту (виїзди для проведення авторського нагляду)

Локація

Ми доклали зусиль і при розробці нового планування і при роботі над дизайном, щоб зберегти всі цікаві автентичні елементи.Перше, про що ми скажемо – обожнюємо цей фасад.

Наш об’єкт має розміститися в житловому багатоквартирному будинку, що був побудований в 50-ті роки. Післявоєнна житлова забудова Ганноверу та Німеччини загалом мала певні особливості. Відбудова велась швидко та досить економно. Тому якісно виконані лише фасад та внутрішні загальні зони. Всі житлові зони будувались з досить дешевих матеріалів та мали базове оздоблення.

Концепт

Будівля має 3 поверхи (один із них мансардний) та підвал. 

В підвальному поверсі заплановано загальні для готелю зони – спортзалу, зону для проведення заходів, технічні приміщення.

Всі житлові поверхи були переплановані під номери з окремою зоною кухні. При плануванні ми відштовхувались крім функціональних потреб від задачі мінімального демонтажу цегляних стін та фрагментів оригінальної підлогової плитки. Це продиктувало конфігурацію загальних коридорів та входів в номери.

Дизайн

Номера предусмотрены достаточно базовыми, рассчитаны на легкую замену вышедших из строя элементов (мебели, освещения и т.п.). Чтобы гостям было легче ориентироваться при бронировании, для всех комнат выбрана разная цветовая гамма. Это позволит легко отличить разные номера при просмотре фото на сайтах для бронирования гостиничных номеров.

Перший та другий поверхи мають досить велику висоту. Тому в більшості номерів передбачені другі рівні зі спальними місцями.

На мансардному поверсі ми залишили відкритими оригінальні дерев’яні балки та фрагменти цегляної кладки. На жаль, не всі ці фрагменти можна було виявити в інтер’єрі, адже Німеччина має дуже суворі вимоги до акустичного комфорту приміщень та до звукоізоляції. Дійсно, для готелів, як і для приватного житла, дуже важлива вимога. Тому стеля і перегородки мали бути додатково обшиті звукоізолюючими матеріалами. Але ми доклали максимум зусиль, щоб фрагменти цих поверхонь не зашивати.

В коридорах всі поверхні зроблені дуже лаконічними. Вони фактично виконують роль фону для автентичних цегляної кладки та фрагменти підлоги. Оскільки планування поверху було досить суттєво змінене, всі дверні прорізи, що виходять в коридор мали різну висоту. Для візуальної гармонії були запропоновані портали, кольорова гама яких відповідає кольору плитки.

Реалізація

Сучасні технології дозволяють проводити авторський нагляд віддалено. Є вебкамери, Telegram та Whatsapp. Є відеодзвінки та чати. Але ніщо не замінить живі виїзди, коли автор проекту бачить втілення задуму та може внести необхідні коригування.

Команда проекта
  • Іра Гаврилюк
    Архітектор, керівник студії
  • Каріна Ковальова
    Архітектор
  • Мар’яна Дзюбик
    Архітектор
  • Дарина Луганцева
    Дизайнер
  • Василина Бойчук
    Дизайнер
  • Рома Боженко
    Дизайнер
  • Андрей Губенко
    Дизайнер